.‌

اولّا باید اذعان کنم که از جمله برکات درگیری های اخیر عراق برای حقیر این بود که با گروه تکفیری و داعش صفت موسوم به جریان " محمود الحُسنی الصرخی " آشنا شدم  و ضدیّت غیر انسانی او با ایران عزیز.

دوم اینکه خیلی خوشحالم که این بابا بنا به گفته رسانه ها دستگیر شده و سفارت و کنسولگری کشور ما در ادامه بحران عراق، مصونیّت خواهد داشت.

سوم اینکه رومه کیهان ۱۶ آبان با درج دومقاله ای که امروز با شاه بیت"  فتنه" منتشر کرد ، سعی نمود همه تظاهرات و خشم وخشونت این روز های عراق را در وجود این بابا خلاصه کند ولی نتوانست.

کیهان در واقع مثل همیشه قصد خلط مبحث داشت که مثل همیشه نیز توفیق نیافت.

چهارم اینکه فردا نماز جمعه های ما خوراک خود را از همین دو یاد داشت امروز کیهان تامین خواهند کرد .

ولی با پایان نماز جمعه ، محمود الحُسنی الصرخی هم فراموش خواهد شد ‌.

و ما می مانیم و محمود

و محمود بارانی

و محمود صلواتی

و  محمود بربری

و محمود شُشی

و دو / سه تا محمود دیگه.

 

محمود ,جمعه ,اینکه ,کیهان ,نماز جمعه ,محمود الحُسنی منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود فیلم | دانلود آهنگ | دانلود موزیک | دانلود سریال_رسانه چوپز معرفی تیمهای فوتبال پخش تراکت ماندگار Web Design Studio Pro اسپرت اسکولار دیبا دانلود|دانلود فیلم و سریال جدید test رمان خانزاده فصل اخر سیگارخوبهولیاندازداره ای قرارم بوو صفامنش خواندن رمان عشق یوسف داستان دیو کیک نامادری نامادری باز جزیره آرزوها فصل 4 دوبله فارسی تحقیقدرموردمبعثحضرتمحمد داستانی از ادبیات یا زندگی واقعی افراد بنوسید که در ان یک فرد موجب تغیر جامعه یا جامعه موجب تغیر افراد شده است دانلود رمان عیش نوش با لینک مستقیم