.

هنوز جوهر قلم حسین شریعمتداری بعداز نوشتن مقاله امروزش به بهانه دستگیری محمود الحُسنی الصراخی، خشک نشده است که خبر رسیده: کشک کجا؟ 

پشم کجا؟ 

کسی در عراق دستگیر نشده است.

خدا رحم کرد برای فردا جمعه رونه ای منتشر نمی شود وگرنه دوباره باید یک دروغ  دیگری بهم ببافد و ما هم مچل وار بنشینیم و بخوانیمش. 

منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش مولتی آموزش شماره تماس تهیه محصولات09334336389 دانش نو پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان موسسه نوفن حامی البرز دانلود آهنگ خدایا درگرفتم در گرفتم یه زن داشتم زن دیگر گرفتم داره چشمات کار میده دستم آهای خانوم با شما هستم کاشکی یکمی کاشکی ، فکر من باشی اصلا حال دلم خوش نیس کشتی منو تو کشتی دیوونه عاشقتم دیوونه که فحش نیست یدونه باشی یا تو یا هیچ همه می پرسن این دختره کی هس چشمو گوش بسته نیست مثل تو هیچ بازنوسی حکایت اعرابی را دیدم بوی وانیل نودهشتیاgogo داستانی از ادیبات فارسی یا زندگی واقعی افراد بنویسید که در ان یک فرد موجب تغییر جامعه یا جامعه موجب تغییر افراد شده است شرایطدریافتلالهکارتچیه اهنک متین نیلو امشب مست کردم حل صفحه۶۸نگارش دوم دبستان انشای. صفحه. ۵۵. نگارش هفتم آهنگ تنهایی یعنی جای به نفر خالی پیشت یعنی چشایی که از نبودش